369
303295

PÅSKÄGG.

Utropspris
200 - 300 EUR
2 270 - 3 400 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
320 EUR
PÅSKÄGG.

Kristus och änglarna. Trä. Lackarbete, isärtagbart, insidan förgylld. Ryssland, sekelskiftet 1800/1900. Höjd 6 cm.

Obetydligt slitage på insidan.