388
314441

SKULPTUR, Man med häst och släde.

Utropspris
800 - 1 200 EUR
8 430 - 12 600 SEK
916 - 1 370 USD
Klubbat pris

Patinerad brons. Signerad i kyrilliska bokstäver LAB. Grachev, K.F.WOERFFEL. Längd 24 cm.

Slitage, repor.