408
294387

BRÖDKORG.

Utropspris
700 - 900 EUR
7 930 - 10 200 SEK
730 - 939 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
BRÖDKORG.

84 silver. Delvis förgylld. Carl Siewers. St. Petersburg 1856. Finska importstämplar. Längd 33 cm, höjd 8 cm, vikt 793 g. Gravyr undertill.