422
304456

GRÄDDSNÄCKA.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 380 - 4 510 SEK
316 - 422 USD
Klubbat pris
GRÄDDSNÄCKA.

84 silver. Dmitrij Andrejev St. Petersburg 1848. Invändigt förgylld. Polska importstämplar. Höjd 6 cm, vikt 232 g. Gravyr.