422
304456

GRÄDDSNÄCKA.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 300 - 4 400 SEK
319 - 426 USD
Klubbat pris
GRÄDDSNÄCKA.

84 silver. Dmitrij Andrejev St. Petersburg 1848. Invändigt förgylld. Polska importstämplar. Höjd 6 cm, vikt 232 g. Gravyr.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

67. Karmstolar, ett par, av Johan Erik Höglander (mästare i Stockholm 1777-1813), Sengustavianska.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK