424
307225

DOSA.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 640 - 6 760 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
DOSA.

84 silver. Niello. Invändigt förgylld. Graverad dekor med gatuscener från St. Petersburg. Otydliga stämplar, H.H möjligen Nikita Neymelov. Kontrollmästare Nikolai Dubrovin 1822-55. Mått 8,5 x 5 cm, vikt 105 g.

Slitage.