452
308625

BROSCH, cloisonnéemalj.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
205 EUR
BROSCH, cloisonnéemalj.

84 silver, emalj. Stämplad I.X. St. Petersburg 1896 - 1903. Bältspänne omgjord till brosch. Cloisonné emalj på förgyllt silver. Bredd 6 cm, vikt 33 g.

En lödning på nålmekanismen lös.