455
273851

ÖRHÄNGEN, cabochonslipade safirer ca 2,50 ct /st, rosenslipade diamanter.

Utropspris
900 - 1 000 EUR
10 100 - 11 300 SEK
939 - 1 040 USD
Klubbat pris
1 200 EUR

56 guld. Stämplade фс, S:t Petersburg 1880-tal. Längd 2,45 cm. Vikt 7 g.