458
313320

BROSCH, antik- och rosenslipade diamanter ca 2.00 ct. 6 safirer ca 2.50 ct.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 700 - 17 100 SEK
1 260 - 1 580 USD
Klubbat pris
1 000 EUR

56 guld. Stämplad JM St. Petersburg 1880-tal. Ø 2,6 cm, vikt 8,5 g.

Små skador i diamanter.