462
313317

BROSCH, 33 antikslipade diamanter ca 3.30 ct.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 500 - 28 200 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
3 100 EUR

56 guld. Stämplad OK St. Petersburg sent 1800-tal. Ø 3 cm, vikt 13,5 g. Originaletui.