467
305953

SILVERBÄGARE

Utropspris
350 - 450 EUR
3 970 - 5 100 SEK
365 - 469 USD
Klubbat pris
SILVERBÄGARE

Silver. Insidan förgylld. Graverad dekor. Icke identifierad mästare. Uppsala 1761. Höjd 9 cm, vikt 78 g.

Lätt slitage, små bucklor.