469
313235

SUPKOPPAR

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
900 EUR
SUPKOPPAR

813 silver. Stämplade både PA (Petter Airaksinen) och RM Helsingfors 1897. Förgyllda inuti, graverad dekor. Höjd 5 cm, totalvikt 174 g.