474
301691

ART DECO CIGARETTETUI

Utropspris
450 - 550 EUR
5 070 - 6 200 SEK
470 - 574 USD
Klubbat pris
360 EUR
ART DECO CIGARETTETUI

Silver, guld, emalj. Frankrike 1930-40 t. Svenska kontrollstämplar. Mått 13 x 8 cm, vikt 193 g.

Bucklor och små skador i emaljen.