510
252941

ISFAHAN, Semiantik. Ca 315 x 196 cm.

Utropspris
3 200 - 3 700 EUR
36 100 - 41 700 SEK
3 340 - 3 860 USD
Klubbat pris

Medaljong med åtta uddar. Signerad. Ylle.

Jämt slitage, smärre fläckar.