510
252941

ISFAHAN, Semiantik. Ca 315 x 196 cm.

Utropspris
3 200 - 3 700 EUR
33 400 - 38 600 SEK
3 620 - 4 190 USD
Klubbat pris

Medaljong med åtta uddar. Signerad. Ylle.

Jämt slitage, smärre fläckar.