510
252941

ISFAHAN, Semiantik. Ca 315 x 196 cm.

Utropspris
3 200 - 3 700 EUR
33 000 - 38 200 SEK
3 660 - 4 230 USD
Klubbat pris

Medaljong med åtta uddar. Signerad. Ylle.

Jämt slitage, smärre fläckar.