522
315641

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Isak Gustaf Nordström, Lovisa 1802-1818.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 530 - 5 670 SEK
417 - 522 USD
Klubbat pris

Höjd 22.

Reparationer, märkbara bucklor, slitage, senare ljusmanschetter.