526
317101

GARDINOMTAG, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 130 - 6 190 SEK
458 - 686 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
GARDINOMTAG, ETT PAR.

Förgylld metall. Empire, Frankrike, 1800-talet. Diam. 9,5 cm