526
317101

GARDINOMTAG, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
GARDINOMTAG, ETT PAR.

Förgylld metall. Empire, Frankrike, 1800-talet. Diam. 9,5 cm