528
314617

APPLIQUER, ETT PAR.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
33 800 - 45 100 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
APPLIQUER, ETT PAR.

För fem ljus. Förgylld brons. Svängda ljusarmar. Dekor av blad och blommor. Louis XV-stil, 1800-talets slut. Elektrifierad. Höjd 60 cm, bredd 44 cm.

Tilläggslista

Korrigerat utropspris 3000-4000€