536
315666

SKRIN.

Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 000 - 20 400 SEK
1 570 - 1 880 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
SKRIN.

Barockskrin fanerat med valnöt. Låsmekanismen gömd i locket, Sverige 1700-tal. Höjd 41 cm, bredd 63 cm, djup 47 cm.