64
313200

RING, 14K guld, 12 antikslipade diamanter ca 0.60 ct, krysoberyll kattöga 6 x 8 mm. Finland 1960-tal. Vikt 10g.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 760 - 9 020 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris

Storlek 17,5.

Bruksslitage.