18
343162

Antti Eklund

(Finland)
Utropspris
400 - 600 EUR
4 220 - 6 320 SEK
458 - 687 USD
Klubbat pris
Antti Eklund
(Finland)

SOFFBORD, stål, mahognyfanerat, Antti Eklund.

Höjd 60 cm, längd 170 cm, bredd 64 cm.

Bruksslitage, en dekordel lös.

Tilläggslista

Fel bild i katalogen