22
351903

Werner West

(Finland, 1890-1959)
Utropspris
300 - 400 EUR
3 140 - 4 190 SEK
341 - 454 USD
Klubbat pris
250 EUR

Werner West
(Finland, 1890-1959)

STOL.

Metallrörsstomme, sits och rygg björkfaner. Stämplad W Schauman Jyväskylä.