538
298932

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 400 - 73 300 SEK
5 680 - 7 950 USD
Klubbat pris

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"BIG BEDROOM BLONDE".

Sign. Färgserigrafi, PP 1/5, 92x111 cm.

Proveniens

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.