63
352872

RESTAURANGSTOL.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 640 - 7 890 SEK
527 - 738 USD
Klubbat pris
800 EUR
RESTAURANGSTOL.

Otto Korhonen och Alvar Aalto. Mörkbetsad faner. Klädd i rött konstläder. 1930-tal. Höjd 72 cm.

Proveniens

Restaurang Tarina, Åbo