114
368538

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris
650 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

MIDSOMMARELDAR.

Sign. 1906. Etsning 15x12,5 cm.

Proveniens

Malme nr 202.

Formgivare