118
348587

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
209 000 - 262 000 SEK
22 700 - 28 400 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

KUSTSEGLATS.

Sign. Olja på duk 50x75 cm.