123
347159

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
73 100 - 83 500 SEK
7 920 - 9 050 USD
Klubbat pris
6 400 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTVY.

Sign. 1882. Olja på duk 35x51 cm.