123
347159

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
73 300 - 83 800 SEK
7 950 - 9 090 USD
Klubbat pris
6 400 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTVY.

Sign. 1882. Olja på duk 35x51 cm.