137
371369

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 700 - 73 800 SEK
5 720 - 8 010 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

MORGONDIS.

Sign. -86. Olja på skiva 21x38 cm.