Madeleine Pyk – en samling F769
151
255010

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
105 000 - 158 000 SEK
11 500 - 17 200 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

KUSTMOTIV.

Sign. Olja på duk, 81x104 cm.