155
338762

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
17 000 - 22 000 EUR
193 000 - 249 000 SEK
17 700 - 23 000 USD
Klubbat pris
16 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

VID STRANDEN.

Sign. 1885. Olja på skiva 40,5x61,5 cm.