159
370363

Ingrid Ruin

(Finland, 1881-1956)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
460 EUR

Ingrid Ruin
(Finland, 1881-1956)

BLOMMOR.

Sign. 1955. Olja på duk 61x51 cm.