162
370549

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
20 400 - 24 900 SEK
1 880 - 2 300 USD
Klubbat pris
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

LJUS MÖ.

Sign. 1910. Olja på duk 48x41 cm.