167
372057

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
80 000 - 120 000 EUR
906 000 - 1 360 000 SEK
83 500 - 125 000 USD
Klubbat pris
80 000 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

KUSTSEGLATS.

Sign. 1880. Olja på duk 107x180,5 cm.