Madeleine Pyk – en samling F769
181
244439

Robert Wilhelm Ekman

(Finland, 1808-1873)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
42 200 - 52 700 SEK
4 580 - 5 720 USD
Klubbat pris
Robert Wilhelm Ekman
(Finland, 1808-1873)

"GUMMA SOM VAGGAR ETT BARN".

Sign. 1839 Paris. Olja på duk 55x46 cm.

B. Hintze nr 67.