184
347555

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 900 - 52 400 SEK
4 540 - 5 680 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

STILLEBEN MED TULPANER.

Sign. -15. Olja på duk 48x44,5 cm.