22
252941

ISFAHAN, Semiantik. Ca 315 x 196 cm.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris

Medaljong med åtta uddar. Signerad. Ylle.

Jämt slitage, smärre fläckar.