22
252941

ISFAHAN, Semiantik. Ca 315 x 196 cm.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris

Medaljong med åtta uddar. Signerad. Ylle.

Jämt slitage, smärre fläckar.