226
371832

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 200 - 31 400 SEK
2 840 - 3 410 USD
Klubbat pris
4 200 EUR
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

HAREMSBILD.

Sign. Olja på skiva 27x32 cm.

Prins Eugens Waldemarsudde, Stockholm.