235
371394

Juho Kyyhkynen

(Finland, 1875-1909)
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
34 000 - 39 700 SEK
3 130 - 3 650 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
Juho Kyyhkynen
(Finland, 1875-1909)

LAPP OCH MIDVINTERNATTS HIMMEL.

Sign. 1905. Olja på duk 28x39 cm.