239
327069

Gustav Adolf Hahn

(Tyskland, 1819-1872)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
21 100 - 26 400 SEK
2 290 - 2 860 USD
Klubbat pris
Gustav Adolf Hahn
(Tyskland, 1819-1872)

GUSTAV ADOLF HAHN, akvarell, signerad och daterad 1872.

Kyrkinteriör. 63x48 cm.

Ej examinerad ur ram.