247
348556

Wilhelm Müller-Brieghel

(Tyskland, 1860-1916)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Wilhelm Müller-Brieghel
(Tyskland, 1860-1916)

STORMANDE HAV.

Sign. 1901. Olja på duk 104x163 cm.