248
344255

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
36 600 - 47 100 SEK
3 980 - 5 110 USD
Klubbat pris
3 500 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

SKÄRGÅRDLANDSKAP.

Sign. Blidä. Olja på duk 85x111 cm.