260
354622

Ferdinand Bonheur

(Frankrike, 1822-1899)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 800 SEK
1 370 - 1 720 USD
Klubbat pris
600 EUR
Ferdinand Bonheur
(Frankrike, 1822-1899)

KUSTLANDSKAP FRÅN SÖDERN.

Sign. Olja på skiva 24x41 cm.