263
364856

Eugène Péchaubes

(Frankrike, 1890-1967)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
1 050 EUR

Eugène Péchaubes
(Frankrike, 1890-1967)

RIDANDE MILITÄR.

Sign. Olja på duk 24,5x33,5 cm.