269
369985

Iwan Winberg

(Ryssland, 1798-1851)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
Iwan Winberg
(Ryssland, 1798-1851)

MINIATYR.

Sign. Olja på elfenben 10x8 cm.