286
368211

Aleksei Kondratevich Savrasov

(Ryssland, 1830-1897)
Utropspris
13 000 - 15 000 EUR
147 000 - 170 000 SEK
13 600 - 15 600 USD
Klubbat pris
21 000 EUR
Aleksei Kondratevich Savrasov
(Ryssland, 1830-1897)

BURLAKER VID VOLGA.

Sign. 1881. Olja på skiva 28x40 cm.