Madeleine Pyk – en samling F769
289
354634

Alexandre Roubtzoff

(Ryssland, 1884-1949)
Utropspris
9 000 - 12 000 EUR
94 900 - 126 000 SEK
10 300 - 13 700 USD
Klubbat pris
4 000 EUR

Alexandre Roubtzoff
(Ryssland, 1884-1949)

VY FRÅN ALICANTE.

Sign. 1914. Alicante. Olja på duk 73x60,5 cm.